Yorumlar

Necati E. T
İzmir

"Öncelikle belirtmek isterim ki, üründen çok memnunum. Diksiyon düzeltmede ve kelime öğrenmede yardımcı oluyor fakat ingilizce\'de belirli bir seviyeye geldikten sonra bu seti satın alın ayrıca uyurkeningilizce.net, uyurkeningilizceseti.com gibi 79 TL\' lik sitelere aldanmayın. İçinden 10 TL\'lik bir mp3 çalar çıkıyor ve içinde ingilizce\'ye dair hiçbir şey yok. "

Hatice Ş.
Giresun

"Böyle bir çalışmayı sunduğunzu için çok teşekkür ederim.saygılar. "

Kemal K.
Tekirdağ

"Uyurken ingilizce setinin sahtesinden alan magdur biri olarak sizleri uyarmak isterim gönderilen mp3 bozuk içinde saçma sapan sesler var bununla ilgili reklamlara kanmayın arkadaşlar. "

Yasin Ç.
Mersin

"Bugün elime geçti,Çok mutluyum..Gayet iyi bir ürün.Bilinçaltının teknolojiye geçeceği hiç aklıma gelmezdi.Bunu ilk yapan sizsiniz herhalde. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Sevgiler.saygılar... "

Zafer K.
Konya

"İngilizce konuşmak için kullanmadığım method kalmadı, kurslara gittim özel ders aldım, bildiğim şeylerde bile konuşamıyorum,. Net te araştırırken bu siteyi buldum İngilizceyi korkmadan sevdiren gördüğüm en başarılı en güzel set. emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. saygılar "

Kerem B.
İstanbul

"İlk günlerde ingilizce rüyalar görmeye başladım. Ve onlara derdimi anlatıyordum. Sonraki 12. Günden sonra izlediğim yabancı filmlerdeki diyaloglar anlaşılır gelmeye başladı ve günden güne konuşma isteği doğdu bende hala kullanıyorum. Tşkler uyurken ingilizce"

Sercan D.
Afyon

"Ürün gayet hoş gibi gözüküyor ilerleyen zamanlarda tekrar yorum yapıcam"

Harun S.
Silivri

"bakalım sipariş verdim sanırım yarın elime gecicektir umarım yorumlarda oldugu gibi işe yarar aldıgım zaman tekrar yorum yazıcagim."

Ceren Ö.
İzmir

"kullandım inanılmaz memnun kaldım siz de memnun kalacaksınız! ingilizcem bir harika! herkese tavsiye ederim"

Burak B.
Nevşehir

"Ne kadar iyi bir grameriniz varsa onları bir araya toplayıp dışa vuruş yapıyor..ne kadar cümle kalıbı biliyorsanız o kadar iyi olur..Çünkü bu set bana ingilizceyi anlamamı, istemdışı konuşmamı sağlıyor.Ama dikkat..ne kadar cümle kalıbı biliyorsanız onların üzerine istemdışı cümle kuruyorsun..şiddetle öneririm..düşünmeden alabileceğiniz tek set..."

İbrahim G.
Batman

"Tek kelimeyle söyleyeceğim, Matrix gerçek oldu... :)"

Turan F.
Muğla

"SETİ ALMADAN ÖNCE TUHAFIMA GİTMİŞTİ. NİYE HERKES OLUMLU YORUM YAZMIŞ DİYE SORDUM. SATICISI DAHA ŞİMDİYE KADAR OLUMSUZ YORUM ALMADIK DEDİ İNANMADIM. KULLANIP YAZACAĞIMI SÖYLEDİM FAKAT YAYINLAMASI KONUSUNDA DELİKANLI SÖZÜ ALDIM. KULLANDIM VE SAMİMİ SÖYLÜYORUM İŞE YARIYOR. TAK BAŞINA SETİ KULLANMAKLA YETMİYOR AMA BİR DE PRATİK YAPIN.(ŞİDDETLE ÖNERİRİM)"

Selver Y.
Yozgat

"bende sipariş werdim ama hala kararsızım umarımm memnun kalırım ama yazılanlardan çok etkilendim demekki gerçekten her işin bir kolayı var :)"

Süreyya Ö.
Kırşehir

"İşim gereği sürekli yurtdışına çıkmak zorundayım. Çoğu zaman yurtdışındayken kendi işimi halledebiliyordum. Fakat konuşamamanın eksikliğini hep hissettim. Yine bir yurtdışı gezisindeyken subliminal perception diye bir şey olduğunu söylediler. Fiyatı çok pahallıydı. Türkiye’ye geldikten sonra bir araştırayım dedim ve buldum. Şu an kullanıyorum ve her şey aşina görünüyor. Sanırım işe yarayacak.…"

İsmail T.
İstanbul

"Geçen gün yalan dünya dizisinde bir sahne vardı karakterlerden biri televizyon karşısında uyurken İtalyan kanalına kafası çarpıp yanlışlıkla onu açıyordu. bir diğer sahnede İtalyan biri adres sorarken bu karakter lafa girdi konuştu bende dedim ne alaka? Sonra anladım ki uyku halinde bu öğrenebilmiş enteresan hipnotik bir durum olduğunu fark ettim. Filmin latifesi olarak sunulmuş olmasına rağmen olsa da kulansak dedim kendi kendime aynen yazdım uyurken İngilizce öğrenmenin yolu bir baktım burası çıktı önce şaka zannettim. Sonra ayrıntılarını özelliklerini okumaya başladım ki şok olmama yetti sipariş vermekte tereddüt bile etmedim çünkü rüyanın bir cisme dönüştürüldüğü tek şey olduğuna emin oldum. Şuan 25 gün bitti ne mi oldu? Something to talk in English, such as fly! :)"

Murat K.
Denizli

"Mahir arkadaşımıza katılıyorum. Uzaklar ayağımıza geldi. Aynı şeyleri bende düşünüyordum. Hatta sırf bu yüzden öğrenci değişim programına bile katılmak istedim ama almadılar . Uyurken İngilizce setini bir arkadaşımdan duydum, yararlı olduğunu söyledi. Kesinlikle işe yarıyor, Verdiğim para helal olsun. Herkese tavsiye ederim…"

Burcu D.
Zonguldak

"Bu ne çılgın set ya! Farkında olmadan, İngilizce konuşuyorum. Verdiğim para sonuna kadar helal olsun.."

Aydan B.
Bilecik

"Uykuda İngilizce öğrenmek mi?". İlk duyduğumda dalgamı geçiyorlar dedim. Şimdi İngilizce konuşuyorum ve arkadaşlarıma uyurken öğrendiğimi söylüyorum. Şimdide benim onlarla dalga geçtiğimi söylüyorlar. Bu ne yaman çelişki böyle :)"

Aslı E.
İzmir

" yabancı dilde süreklilik önemli bence insanların ingilizce bilgisi dil bilgisiyle sınırlı kalıyor çünkü pratik yapma imkanı bulamıyoruz nedeni okuldaki veya dersanelerdeki eğitim sisteminin özünde konuşma yok.bu kurumun bütün ürünlerini kullanım sadece şunu söylemek isterim çok çokk teşekkürler. "

Yavuz T.
Adana

"Bu metodu çok araştırdım yöntemle ilgili olarak hiç şüphem yok uzun sure ingilizce kurslarına gittim ancak aldığım bilgiler konuşmama hiç bir fayda sağlamadı bu setle hem dinleme hem de kitabından tekrar edilmesi bence çok yaralı emeği geçen herkese teşekkürler. "

Nilüfer T.
İstanbul

"Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine aldım, bununla ilgili nette çok taklit ürün var, kullandım ve kullanmaya devam ediyorum grammer den uzak pratik için anlama ve konuşma üzerine merak edenlere tavsiye ederim. "

Doğa A.
Çorlu

"Mrb , maileme gelen e-maillerden bu siteye ulaştım, araştırdığım kadarıyla çok fazla sahte site mevcut, siparişimi verdim 1 haftadır kullanıyorum, şimdilik iyi gidiyor tekrar yorum yapacağım "

Büşra Y.
Bursa

"Bende sipariş etmek istiyorum. Gerçekten mantıklı geldi. "

Pınar Y.
Muğla

"Uyurken İngilizcenin taklitlerinden 79 TL ye satın aldım, bununla ilgili olarak uyku problemi yaşadım ve sonrasında araştırdım ki sahte olan seti almışım, sizde benim gibi kandırılmayın."

Emine E.
Gaziantep

"Konuşmalar gayet anlaşılır. Faydasını göreceğime inanıyorum"

Fatih A.
Sivas

"Set 3 gün içinde elime ulaştı. Kitap olarak beklediğimden kaliteli bir kitabı olduğunu gördüm. DVD formatındaki cd yi bilgisayarıma taktım gece boyunca dinledim ninni gibi geldi uyumuşum :) gerçekten yalın ve anlaşılır şekilde konuşmalar var. Umarım faydasını görürüm."

Derya Ç.
Niğde

"meraba öncelikle. daha bugün böyle bir şipariş verdim setin değeri 79 tl. tesadüfen bu sitede kendimi buldum ve yorumlara bir göz gezdireyim dedim iyi ki de yapmışım. sanırım kıl payı kurtuldum dolandırılmaktan. yani nasıl güvenicez bz insanlara bilemiyorum. mağdur olan birçk insan var ama bu sitedeki herkes memnun siparişi iptal edicem burdan sipariş vermek istiyorum .bu konuda yardımcı olursanız sevinirim."

Sibel Ç.
Antalya

"Yayınladığınız duyuruya uyurkeningilizce.net sitesine sipariş verdikten sonra rastladım hemen arayıp siparişimi iptal ettirdim.Bu duyurunuzu lütfen daha fazla alanda yayınlayın insanlar boşuna paralarını bu dolandırıcılara kaptırmasınlar.Setin fiyatı çok uygun(79 tl) haliyle insan hemen alıp denemek istiyor,siparişini veriyor.Her alanda facebook,google dahil reklamları var lütfen önüne geçin bu dolandırıcıların..."

Sami T.
Burdur

"İngilizce gramerim iyidir ama konuşmada hep çekiniyordum. Yurtdışı eğitimleri incelerken seti buldum. Sloganları da yurtdışına gitmişçesine diye bişeydi. Daha ucuz olur diye seti kullanmak istedim. Bu kadar etkin olacağını tahmin etmemiştim. Tebrik ederim..."

Aytaç M.
Çorum

"Gerçekten dürüstler. İlk aradığımıda adımı sorduktan sonra İngilizce seviyemi sordular. Ben de başlangıç olduğunu söyledim. Bu setin bana yararlı olamayacağını söylediler. Bende almadım.Böyle satıcılar kaldı mı yav."

Aysel T.
ahmet

"Ben herhalde sanşsızlardanım, sebebi ise seti kullandıktan sonra hiçbir gelişim kaydetmedim. Daha sonra kuruma mail yazdım. Tekrar kullanmamı önerdiler ( Tabi doğal olarak). İkinci seferin sonunda kendimi test etmek istedim. Skype üzerinden birileriyle konuşmaya çalıştım ve sonuç gerçekten görülmeye değerdi. Ben ki bu kadar korkak olmama rağmen :)…"

Şerafettin E.
Ankara

"Hep filmlere konu olmuştur bilinçaltı ile yapılan şeyler… Duyduğumda inanmadım, biraz araştırdım ve almaya karar verdim. 25 gün boyunca ara vermeden kullandım. Sonuçları ilk zamanlar hissedemedim. Zamanla yabancı filmler geçen konuşmalara karşı tanıdık hissi gelişti. Tek başına kullanmakla olmuyormuş, bir de pratik yapmak lazımmış, onu anladım…"

Çağlar D.
ahmet

"Arkadaşlarla bir gün konuşuyoruz, Antalya’ya her gittiğimizde bu çilemiz nedir diye sordum. Arkadaşlardan biri duymuş böyle bir şeyi nasıl bilgisayarın karşısına nasıl geçtim hatırlamıyorum. Demek uyurken olacak yok artık ilk defa İngilizce eğitiminden sonra böyle bir girişimde bulundum. Fırsatı vardı kaçırmamak için hemen aldım. Kısa sürede elime geçti hiç kullanmadım. Oturdum daha kapsamlı araştırmaya başladım ki kafama yatmaya başladı. Açtım dinlemeye başladım 10. Gün bugün çok enteresan ama istem dışı konuştuğumu söyledi arkadaş nasıl falan diye düşündüm. Konuşmalarıma dikkat ettim bildiğin durum üzerine cümleler, kelimeler havada uçuşuyor...! Zaten 3 günün gecesinde İngilizce gördüğüm rüyadan anlamıştım böyle olacağını süper bir şey olduğunu şuan anladım. Ön yargının iyi bir tepki olmadığını da anladım. Allah razı olsun bu arada siparişi alan arkadaş çok kibardı ayrıca ona da teşekkürler."

Özlem B.
Hatay

"İlk duyduğumda çok saçma gelmişti. Uyurken öğrenmek mi? Denedikten sonra, ne kadar yararlı olduğunu gördüm. Günlük konuşmaların içerisinde yer aldığı cd’yi talimatlara uygun olarak dinledim, ertesi gün yazılarla beraber tekrar ettim. Bu sayede anlama ve konuşmam inanılmaz bir şekilde daha iyi oldu. Artık daha iyi telaffuz edebiliyor ve daha iyi anlayabiliyorum. Teşekkürler Uyurken İngilizce…"

Devrim B.
Ankara

"İnanmak çok zordu. İlk 2 gece dinlemeleri tamamladıktan sonra gün içinde başım çok ağırdı. Zaten ağrı kaçınılmazıymış bu işin. İstemdışı konuşmak ve anlayabilmek budur işte. Bu fiyata böyle bir teknoloji. Pes doğrusu..."

Adnan M.
Kocaeli

"Sizden almış olduğum eğitim setinden çok memnun kaldım boş vakitlerde tekrar dinliyorum herkese faydası olacağını düşünüyorum.teşekkür ederim. "

Özlem A.
Aydın

"Araştırdığım kadarıyla çok fazla ingilizce eğitim seti var ancak bu setinin diğerlerindan farkı başlangıç seviyesinin üstü olması beni çok mutlu etti.konuşmalar gayet anlaşılır ve hiç sıkıcı değil.teşekkürler uyurkeningilizce.com. "

Merve A.
Kıbrıs

"İki ay once üye oldum çok araştırdım hazırlandığım bir sınav için almıştım faydalanmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. "

Öznur N.
Ankara

"Bugüne kadar sanal ortamda bir çok alışveriş yaptim. Ürün konusunda tereddütlerim vardı. İlk günden hiç aksatmadan çalıştım. Yabancı bir ülkede yaŞıyormuş gibi sizi dile maruz bırakıyor. Buraya yazmanın amaci ise eğitim danışmanın B**** Bey. Ben bukadar bilgili öğrencisiyle bu kadar ilgili bi danışman görmedim. Ürünün en güzel tarafı kesinlikle kendisi. Sırf onun ilgisi ve desteği için bu kurumun ürünleri alınır. Kendisine sonsuz şükranlarımı iletiyorum. "

Celalettin S.
Ankara

"öncelikle bu ürünü kullanmaktan gercekten mutlu oldum.cok tesekkurler.suanda kullanıyorum uyku modunda harıka bır set herkese tavsıye ederım .Bastan setı aldıgımda hayal kırıklıgına ugradım sandım bır kıtap ve dvd dıye ama dınledım ve hala dınlıyorum cok cok tesekkurler aldıgınız para helal olsun saygılarımla. "

Ayşegül Ç.
İstanbul

"ingilizcenizi geliştirmek için güzel bir set."

Ferit H.
Kastamonu

"Bende uyurkeningilizce.net ve uyurkeningilizceöğrenme.com mağduruyum sahte site olduğunu sonradan fark ettim ama sonunda doğru adresi buldum.Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine aldım umarım memnun kalırım.saygılar."

Erkan E.
Bursa

"Ben de www.uyurkeningilizce.net mağduruyum. 79 TL\'yi görünce balıklama atladım ve kutunun içinden çıkan dandik bir mp3 player\'in içerisine yükledikleri 79 adet ortalama 5er dakikalık, eğitimle uzaktan yakından alakası olmayan ve bir eğitim kitabının sesli eğitim eki olan, ayrıca ses kalitesi berbat, kadının sesi tamamen itici ve rahatsız edici; bir o kadar da kendini enayi hissettiren üründen ibaret. Bu ürüne bakacağım bakalım bu nasıl."

Başak T.
Artvin

"merhabalar. ben de uyurken ingilizce sitesinin bilmem hangi korsan versiyonunun mağduruyum. birbirinden farklı siteler numaralar...artık ben bile beni kimin mağdur ettiğini karıştırdım :) ararsınız ulaşılmaz saçma bir mp3 pille çalışır pili bir günde biter kalırsınız öylece. 5 er dakikalık 80 ders dedikleri zırva.. adı da ingilizce öğreniyorum. tabi tek suçlu onlar değil. araştırmadan fiyata aldanan ben de hatalıyım. yorumları okuduğumda farkına vardım her şeyin yoksa hala mp3 e pil arayıp hadi bi daha dinleyeyim filan diyecektim .. :) trajikomik halime gülüyorum artık. sonrasında bu sitenin müşteri temsilcisine bağlandım derdimi anlattım. meğer dertli çokmuş bu konuda. tabi ardından burdan sipariş verdim korkarak.. korku diyorum çünkü ağzım yandı bir kez. siparişim geldikten sonra benzer sıkıntıları yaşarsam hemen yazcam buraya ki herkes okusun. elbette memnun kalırsam da yine belirtirim yazımda. gerçi çok memnun kalacağımı söylediler. umarım öyle olur. hiç olumsuz yorum okumadım ben de bu siteden yana. siz de lütfen herkese duyurun sahte sitelere girmesinler."

Mehmet B.
Adana

"Arkadaşlar, soyadım yayınlamasını istedim fakat şirket politikası ve hukuki boyutu gereği yayınlayamıyorlarmış. Bu set açık ve net söylüyorum çok ama çok etkili. Sebebi ise konuşma üzerine olması. Bir sürü kursa gittim, bir sürü eğitim denedim. Verilen eğitimler hep gramer üzerine, bu set gramerle uğraştırmıyor. Direk konuşmaya yönelik ve ETKİLİ…"

Nurşen Ç.
Balıkesir

"Başlangıç seviyesindekilere neden fayda etmiyor ki?Bende alıp kullanmak istiyorum çünkü."

Melike M.
Kütahya

"Bilinçaltının etkileri olduğunu çok çok iyi biliyordum. Böyle birşeyin geç kalınmış bir proje olduğunu üzülerek söylemeliyim ve açıkçası İngiltere’nin geliştirmesine şaşırmadım bu sistemi, Subliminal konusunda bilinçli ve konuya vakıf olan biri olarak siparişi verdim, kullanıyorum. Ea teknolojisi ve sese yön vererek beynin broca bölgesine gitmesi gibi teknolojik bir yapının bu bilime alt yapı platfomu sağlayacağı ve etki alacağımı bildiğim halde, bu kadar etki alacağımı hiç düşünmediğimi rahatlıkla söyleyebilirim. Geliştiren, bilgileri aktaran ve marketing ekibini teşekkürlerimi sunuyorum. Beklediğim birşeydi… Bilmeyenlere bunu söylemek Türkiyedeki İngilizce bilgisizliğinin tüm dünyaya nam saldığı bu günlerde belki de kurtarmaktır. Göz ardı etmeyin birgün kullanan arkadaşlarla bir araya gelip hep beraber bir ingilizce sohbette bulunma talebimizi dile getirmeliyiz inşallah olur görüşmek üzere..."

Berk O.
İstanbul

"Özel bir üniversitede okumaktayım. Geçenlerde hocamız; Bilinçaltı kurgulanması ile ilgili bazı şeylerden bahsetti. Çok merak uyandırdı. İnternetten aradım ve karşıma bilinçaltı kurgulanması diye bir şey çıktı. Uyurken İngilizce öğretiyormuş. İlk zamanlar hiçbir değişiklik olmadığını düşündüm ta ki yurtdışında yaşayan kız arkadaşımla sohbet edince fark ettim, sonuçları mükemmel!"

Fatma G.
Rize

"İş hayatımda çok gerekli olan bu İngilizce belasından kurtulmak için yığınla set ve yanı sıra bir sürü dil kursuna gittim. Ama her ne olursa olsun konuşmanın ve aksanlı konuşanları anlamanın farklı bir durum olduğunu geç fark ettim. Ne varsa yine internette var diyerek, bu eksiğimi halletmenin kesin bir yolu var ama ben bulamıyorum bir türlü diye düşünürken... Uyurkeningilizce.com adresine rastladım. Sitede yazanlar çok dikkatimi çekti mantıklı buldum hemen telefon açıp konun aslını birde satış personeli arkadaşlardan öğreneyim dedim. Bu inanılmaz bir şeydi ama olmuş yapılmış hiç beklemeden aldım bunca saçma sapan şey denedim bunu mu denemeyeceğim hissiyatına kapıldım. Kısa sürede elime geçti kriterlere uygun bir şekilde denedim. Ve sonuç beklediğimden daha muhteşemdi monotik ses kanalının bu denli mucizevi bir sese sahip olduğunu hiç düşünmemiştim. 7 Gün olmasına rağmen alt yapıda darmadağın bir durumda olan dil bilgisiyle entegre oldu rahatlıkla konuşulanları anlıyorum. İş arkadaşım Steve bile durumu farketti."

Mahir Y.
Niğde

"İnsanlar dil öğrenmek için yurtdışına gittiklerinde hep kıskanmışımdır. Zengin olan okur arkadaş yoksa nerden öğrenecek İngilizceyi… ama uyurken İngilizce seti yurtdışını ayağımıza hatta mp3 playerıma kadar getirdi. Geceleri kısık seste dinleyerek, gündüzleri okula giderken yolda textleri okuyup, bir yandan da dinleyerek bana kabus haline gelen İngilizceyi artık çok iyi konuşuyorum. Sağolun varolun."