Sorular & Cevaplar

Satın Almış Olduğumuz Subliminal Perception Of Speaking Setini Nasıl Temin Edeceğiz?

Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra, üye olurken sizin yazmanızın zorunluğu olduğu adres alanına kargonuzun gelmesini istediğiniz adresi yazmanız halinde adresinize ücretsiz kargoyla gönderilecektir.

Bu Set Elimize Ulaştığında Sormak, Öğrenmek İstediğimiz Bilgilere Nasıl Ulaşabiliriz?

Ürününüz elinize ulaştığında, site üzerindeki yönlendirmeleri ve bilgileri takip ederek sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Öğrenmek istediklerinize cevap bulamamanız halinde 0850 224 67 37 veya 0212 608 22 39 no’lu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Kullanımla, etkileriyle, özellikleriyle v.b. Ile ilgili sorularınızın cevaba kavuşması için müşteri temsilcilerimizi aramaktan çekinmeyiniz.

Subliminal Perception Of Speaking Setin Nasıl Kullanılması Önerilmektedir?

Size gönderilen dosyaların 25 bölümden oluştuğunu görebilmektesiniz. 25 bölüm, 25 güne tekabül etmekle beraber hergün bir bölümün bitirilmesi gerekmektedir. Audio(ses) dosyalarını öncesinde uykuya geçmeden sizi rahatsız etmeyecek bir ses tonunda dinlemeyi gerçekleştireceğiniz aygıta yüklemeniz gerekir. (mp3 player, mp4 player, bilgisayar v.b) Akabinde çalıştırmanız ve dinlemeye başlamanız gerekecektir. Bütün gece yüklemeler gerçekleştirildi ve gündüz kullanımına geçmeye hazır bir durumda, gün içinde Audio ve text(metin) parelelliğini koruyacak şekilde sesleri dinler, bir taraftan text dosyalarının takibini yaparsınız. 2. Gün 2. Bölüm, 3. Gün 3. Bölüm şeklinde 25 gün boyunca mutlak suretle ara vermeden dinlemek zorundasınız.

Subliminal Perception Of Speaking İçeriğinde Neler Var?

25 Konudan oluşan günlük hayattaki conversation (konuşma) ve dialog sesleri bulunuyor. Ardından gündüz takibi söz konusu olan kullanılması gereken kitabı setin içinde mevcuttur. Seslerde söylenenlerin kullanıcılarımızın sürekli sosyal yaşamında, iş hayatında uygulamış olduğu bilgileri sirayet etmesi ve duyumsal anlamda işitilmiş olan bu seslerin yazısal boyutlarını görerek fotografik tekniğe istinaden tüm bilgilerin harmanlanarak pekiştirilmesi ve çözümlenmesi kitapla takiple beraber daha kolay kılınmıştır.

Subliminal Perception Of Speaking Setinin Etkileri Nelerdir?

İngiltere’de yapılan 2.145 kişi üzerindeki araştırmalarda; İngilizce konuşmayla ilgili tüm sorunların çözüldüğü, konuşulanların anlaşılmasında kusursuz pürüzsüzlüğün yakalanmış olması, İngilizce ve Amerikan aksanına karşı kulak dolgunluğunun mükemmel boyutlara taşınması, İngilizce üzerine algıda seçiciliğin oluşturulması ve kulak aşinalığın inanılmaz boyutlara geldiği, İngilizce filmleri/dizileri alt yazısız izleyebilmeye kadar ne demek istediğini anlayabilme gibi mucizevi etkisi hepsinin yanı sıra setin genelinde kullanılmış 45.000’den fazla kelimenin hafızada kalıcılığı %67 oranında olduğu ispatlanmıştır. Bu alınan reaksiyonlar araştırmaya katılan insanlar arasında %92’lik bir başarı sağlandığı kayıt altına alınmıştır.

Subliminal Perception Of Speaking Seti Kimler İçin Uygundur?

Seviye mantığının, belirgin şekilde gözetilmediği nadir bir projedir. Bu ürünü hiç İngilizce bilmeyen, daha önce hiçbir münasebeti olmamış insanların kullanmamasını önermekle birlikte kişilerin lise ve dengi okullarda elde etmiş olduğu İngilizce seviyesinde bile etkilerin maximum boyutlarda olduğu kesin bir bilgiyle kanıtlanmıştır. İçerisinde dil bilgisi(grammer) yer almadığından en az pre-intermediate seviyede olması setin tercihidir.

Bu Setle Beraber Başka Bir Kaynak Kullanımına İhtiyaç Var Mıdır?

Set gerek içeriğiyle, gerek özellikleriyle gerekse mucizevi etkileriyle piyasada bulunan ve dünya üzerinde çıkarılmış İngilizceye dair en iyi oluşum ünvanını elinde tutuyor. Buna istinaden setin, yetilerine yetişecek herhangi bir kaynak olmadığı için konuşma ve anlamanın mükemmelleşmesi konusunda tek başına fazlasıyla etkiyi zaten sağlayacaktır.

Bu Set Bilinçaltına Göre Programlanmış Bir Set Olduğu İçin Yan Etkileri Var Mıdır?

Bilinçaltına zerk eden bilgilerin, İngilizceyle birebir ilintili olduğu ve sadece İngilizceye uyarlanmış olan bir set olduğu belgelerle ortaya koyulmuştur. Bu bir ilaç, bir cihaz olmaması münasebetiyle herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. İlk 3 günlük kullanımda yeni adaptasyona ve bilgi yüklemesine bağlı olarak rüyanızda İngilizce bilgilere dair oluşumlar, çok şiddetli olmayan baş ağrısı ilk kullanım için tespit edilen tepkimeler arasındadır. Tüm reaksiyonlar için önemli bir durumun nüksetmediği tıbbi araştırmalarca kanıtlanmıştır.