Duyuru

1. www.uyurkeningilizce.com 07.05.2011'de faliyetine başlayıp aktif olarak satışlarını hala sürdürmektedir. (Diğer Sahte Sitelerin faaliyet yılını lütfen araştırın)

2. ISBN Bandrol, Hologram, Marka Tescil Numarasına Sahip Tek Üründür.(Diğer sahte sitelerin hiçbiri buna sahip olmayıp merdiven altı yayınlar yapmaktadırlar.)

3. Setin içeriğindeki tüm konuları paylaşan ve bunu DEMO bölümünde hem PDF hem de MP3 olarak veren tek site www.uyurkeningilizce.com'dur.(Diğer Siteler Bırakın içeriği paylaşmayı, kendi sitelerinde demo bile yayınlayamamaktadırlar.)

4. www.uyurkeningilizce.com 'daki ORİJİNAL UYURKEN İNGİLİZCE SETİ size LİSANSLI DVD VE KITABI ile gönderilir.(Diğer siteler gibi içinde alakasız ve ne olduğu belli olmayan pazardan alınmış 5 TL'lik MP3 göndermez)

5. www.uyurkeningilizce.com , PERFECTIONIST ENGLISH 'in Tescilli ürünüdür.Eğitim kurumumuz yurtdışından ithal ettiği Orijinal Uyurken İngilizce Setini Satmaktadır.(Diğer siteler fotokopiden çıkma kağıtlarla güya uyurken ingilizce seti (!) göndermektedirler.)

6. Uyurken İngilizce Seti'ni almadan önce ve sonra, sürekli eğitim kordinatörlerimiz tarafından bilgilendirilirsiniz.(Diğer siteler ise sürekli telefonlarını ve adreslerini değiştirip satış sonrası ne telefonunuza ne de e-mailinize cevap verirler.)

7. ORİJİNAL UYURKEN İNGİLİZCE SETİ FATURALIDIR.(Diğer siteler ise makbuz veya irsaliye göndermektedirler.)

Uyurken İngilizce Seti, Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan onaylı olup, Bakanlıktan verilen resmi numaralar aşağıda verilmiştir.

Marka Tescil No: 2013 35773
ISBN No: 978 - 605 - 127 - 456 - 0
Bandrol No: 9 786051274560
Hologram No: 0342061 ALR

ÜRÜNÜMÜZ FATURALIDIR